O nás Vlož službu Vlož akci v ČR Vlož ubytování Vlož zajímavost
 
 

BUngee Jumping z Televizní věže, Harrachov


tel: 607232070

Sport

tipy na výlety Krkonoše


Na www.bungee-harrachov.cz najdete nabídku Bungee Jumpingu z Televizní věže rozhodčích jejiž 36 metrů vysoká ocelová konstrukce pro seskok Bungee Jumpingu se nachází ve výšce 145 metrů nad městem Harrachov. Vyberte si požadovaný termín seskoku nebo jej darujte příteli. V Harrachově provozujeme Bungee Jumping po celý rok. Jedete do Harrachova na lyže nebo snowboard nebo na běžky? Zpříjemněte si svoje chvilky seskokem Bungee Jumpingu. Jedině v Harrachově můžete zažít freestylový Bungee Jumping. Skočte se z věže na snowboardu, na bigfootech nebo Vás naučíme skákat salta.

Freestylový Bungee Jumping Harrachov, Televizní věž rozhodčích, areál skokanských můstků K120 a K180

Pár vět ke skokům a Bungee Jumping jako nezapomenutelný zážitek

Nezapomenutelný zážitek po celý rok

Chcete, si skočit Bungee Jumping sám, nebo jej věnovat někomu jako dárek?
Chcete obdařit nezapomenutelným dárkem dva Vaše zamilované přátele?
Chcete si skočit Bungee Jumping na snowboardu, na bigfootech či si skočit salta, jež Vás rádi naučíme?

Pak jste na správném místě. Freestylový Bungee Jumping v Harrachově je tu právě pro Vás od 40 kg do 130 kg. Pokud však Vaši přátelé překročili váhu 130 kg, nezoufejte, máme pro Vás Bungee Jumping z 62 metrů vysokého mostu Hačka u Chomutova, kde máme váhový limit až do 160 kg

Bungee Jumping Harrachov je jedním z adrenalinových dobrodružství v Harrachově, z něhož si vychutnáte překrásný výhled na město Harrachov. 36 metrů vysoká ocelová konstrukce Televizní věže se nachází ve výšce 145 metrů nad městem Harrachov. Vzhledem ke speciální plošině na televizní věži rozhodčích navržené speciálně pro Bungee Jumping si můžete skočit Bungee Jumpingu na Vaši dovolené v Harrachově. Bungee Jumping si můžete skočit za nohy popředu či pozadu nebo si skočit s úvazem za hrudník, na snowboardu, na bigfootech či salta vpřed či vzad. Což zajišťuje zážitek, který odpovídá Vaši osobnosti.