O nás Vlož službu Vlož akci v ČR Vlož ubytování Vlož zajímavost
 
 

Lázně Libverda, a.s.


Lázně

výlety Frýdlantsko


Vybavení: solárium, sauna, masáže, fitness, parkoviště
Služby: instruktor, konzultace, prodej výživy, koupele, pečovatelská služba, možnost speciální stravy, přítomnost lékaře, zábaly
Zázemí: WC, sprchy, občerstvení

Lázně Libverda, a.s. jsou tradičním lázeňským komplexem ležícím ve stejnojmenné obci v údolí Jizerských hor v nadmořské výšce 424 metrů. Jde o poklidné místo s příjemným klimatem, vzdálené pouhých 25 km od krajského města Liberec.
Lázeňská péče v Lázních Libverda je založena na dlouholeté tradici, z níž lázně čerpají až do dnešních dnů. Specializace lázní je udána především vlastnostmi místních minerálních pramenů.
Vzhledem k terénu oblasti Lázní Libverda jsou lázně vhodné i pro rehabilitaci a kondiční turistiku, především pro osoby s onemocněním pohybového aparátu. V neposlední řadě naleznete v Lázních Libverda klid, odpočinek, který blahodárně působí a napomáhá k léčení neuróz a dalších psychiatrických onemocnění.
Léčené indikace onemocnění srdce, cév, krevního oběhu:
Stavy po infarktu myokardu, stavy po rekonstrukčních a revaskularizačních operacích na cévním systému, ischemická choroba srdeční, stavy po zánětech srdečního svalu, nitroblány srdeční a osrdečníku, hypertenze I.-III. Stupně, onemocnění tepen končetin, stavy po trombózách a trombofleditidách, stavy po operacích varixů, chronický lymfatický edém, funkční poruchy periferních cév, stavy po operacích srdečních vad vrozených nebo získaných, stavy po koronární angioplastice, stavy po akutní karditidě, vrozené a získané srdeční vady
Léčené indikace onemocnění pohybového aparátu:
Onemocnění pohybového aparátu zánětlivého a degenerativního původu, následná odborná rehabilitace po operacích páteře, rehabilitace a poradenství klientům po operacích pohybového aparátu, rehabilitace a poradenství po rekonstrukčních výkonech v traumatologii, bolestivé syndromy šlachových úponů, bolesti zad, bolesti nohou bez rozdílu, etiopatogenézy, vertebrogenní zánikové syndromy.
Libverdská kyselka
Základem léčebných postupů a procedur je Libverdská kyselka, jejíž účinek je založen na působení CO2. Právě oxid uhličitý pozitivně ovlivňuje zejména periferní krevní oběh.