O nás Vlož službu Vlož akci v ČR Vlož ubytování Vlož zajímavost
 
Rozšířené vyhledávání
VELKÁ MĚSTA ČR Praha a okolí Brno a okolí České Budějovice Mělník Ostrava Plzeňsko JIŽNÍ ČECHY Blanský les Český Krumlov Česká Kanada Lipno a okolí Novohradské hory Orlická přehrada Poluška - přírod. park Pootaví Suchdolsko Šumava Táborsko Třeboňsko JIŽNÍ MORAVA Moravský kras Podyjí Znojemsko, Mikulovsko SEVERNÍ ČECHY Český ráj, Prach. skály České středohoří Č. Švýcarsko Labské pískovce Lužické hory Jizerské hory Frýdlantsko Krkonoše Máchův kraj Šluknovsko SEVERNÍ MORAVA Beskydy Valašsko Jeseníky STŘEDNÍ ČECHY Blanik a okoli Brdy Česká Sibiř Karlštejnsko Křivoklátsko Kokořínsko Posázaví Sedlčansko Slapská přehrada STŘ. MORAVA Hanácko Slovácko Valašsko jih VÝCH. ČECHY Broumovsko Orlické hory Podorlicko VYSOČINA Jihlavsko Sečská přehrada Železné hory Žďárské vrchy ZÁPADNÍ ČECHY Český les Chodsko Krušné hory Slavkovský les Západočeské lázně KEMPY - PRO VODÁKY Berounka Blanice Lužnice Ohře Sázava Otava Vltava POLSKO RAKOUSKO SLOVENSKO
SPECIÁLNÍ
Farmy a ranče U vody Ubytování pro firmy firemní aktivity Lázeňské ubytování Škola v přírodě Golf Slevy pro seniory
Doporučujeme
Velikonoce Vánoce - volná lůžka Silvestr - volná lůžka Ubytování se snídaní S plnou penzí S polopenzí S kuchyňkou S fitness S wellness Se saunou S krytým bazénem S venkovním bazénem S internetem (WI-FI) S grilem - ohništěm Hotely Penziony Apartmány Kempy Chaty a chalupy Chalupy s bazénem Chalupy na horách Apartmány na horách Ubytování na horách U vody Pro rybáře Pro motorkáře Kam na houby Na kolech Ubytování se psem Vinný sklep
Partneři
Eurovíkendy Letenky na Pilotka.cz

 

Autokemp Mšeno - ubytování, sportovní stadion, restaurace, Kokořínsko
Mšeno; Kemp

inzerát
143

Popis:
Využívá se pro školy, organizace, sportovní oddíly, ale i pro rodinnou rekreaci. Je vyhledávané hlavně pro svou polohu, kvalitní služby a levné ceny

14 pokojů
max 50 lůžek
plná penze
Poslat e-mail
majiteli ubytování
Kontakty
Kemp, Mšeno, ubytování Kokořínsko, Autokemp Mšeno - ubytování, sportovní stadion, restaurace
Podrobný popis
Ubytování a okolíNachází se v areálu sportovního stadionu SK Mšeno, které je výchozí branou do CHKO Kokořínsko. To je známé především jako malebná krajina dotvářená z pískovcových skal. Její romantika přitahovala i řadu našich význačných osobností, podle jednoho z romantických básníků se vžil i název Máchův kraj. Také pozapomenuté názvy Dubské a Mšenské Švýcarsko naznačují již dávno objevené krásy zdejšího kraje. Přírodní skalní útvary vytvořené zejména na úbočí dolů vytvářejí často bizarní tvary – najdeme zde řadu skalní měst, Obří hlavu a Žábu, Kance, Sněhurku a sedm trpaslíků či nejznámější Pokličky - skalní útvary vzniklé selektivním zvětráváním různě odolných vrstev pískovce.
Pokoje a vybaveníKapacita ubytovny je 31 až 33 lůžek. V hlavním vchodě se nachází 25 lůžek v 7 pokojích (1x2lůž, 1x3lůž, 5x4lůž) Každý pokoj má základní vybavení.

Sociální zařízení je společné 2x WC, 3x sprchový kout, 4x umyvadlo s teplou vodou.
Na chodbě je k dispozici lednice, rychlovarná konvice a mikrovlnka.

Vlastní vchod mají dva apartmány 1x2lůžka a 1x4lůžka (zde je jedna palanda) které jsou vybaveny vlastním soc. zařízením. Pokoje jsou vybaveny lednicí, rychlovarnou konvicí a televizí. Na společné chodbě je mikrovlnka.

Prostor v autokempu je na rovné ploše a využívá se hlavně pro postavení stanů a karavanů. Kemp nabízí i levné ubytování v pěti stálých karavanech které jsou napojeny na el. energii.
AktualitySportovní klub Mšeno nabízí možnost uspořádání vaši akce na stadionu SK Mšeno s možností ubytování účastníků.
Vybavení ubytování
WC společné WC vlastní Venkovní gril
Sprchy společné Bidet Ohniště
Vytápění ústřední Sprcha vlastní Posezení se stolem
Vytápění elektrické Vana Balkon / terasa
Vytápění na TuhPa TV Houpačka / skluzavka
Internet (WI-FI) Satelit / kabel Pískoviště
Sauna DVD Trampolína
Whirlpool Hry (fotbálek, šipky, …) Hřiště (tenis, fotbal)
Fitcentrum Varná konvice Pétanque / zahrad. hry
Masáže Varné plotýnky Stolní tenis
Bodystyling Lednice - velká Bazén venkovní
Wellness program Lednice - malá Potok na zahradě
Bazén vnitřní Mrazák Lyžárna
Společenská místnost Mikrovlnná trouba Úschovna kol
Herna Pečící trouba Úschovna kočárků
Kuchyň k užívání Pračka Parkoviště
Restaurace Myčka nádobí Motoparkoviště - kryté
Vlastní vinný sklep Klimatizace Zahrada oplocená
Pro vozíčkáře Krb Pes nebo kočka - NE

Jiné:
* fotbalové hřiště
* ovál pro plochou dráhu s možností dalšího vyžití, krytá tribuna a depo
* tělocvična
* vybavená posilovna
* restaurace


Vzdálenosti
Prodejna potravin
do 1000 m
Supermarket
do 15 km
Centrum obce
do 1200 m
Zastávka vlaku
do 500 m
Ceník
Letní sezóna (1.5. - 31.10.) 130 Kč osoba/noc
Zimní sezóna (1.11. - 30.4.) 130 Kč osoba/noc

Komentář k ceníku:
Ubytovna od 130.- kč osoba /noc
Stálé karavany 80.- kč osoba /noc bez povlečení


Svátky
volno volno volno volno
 
Zaslat přímý dotaz na ubytovatele
 
Kontakty
AdresaAutokemp Mšeno - ubytování, sportovní stadion, restaurace
Boleslavská 398
27735 Mšeno
Linkyinternetové stránky
56°26'6.01"N ; 14°38'50.107"E
Kontakttel: 607846752 ; 315693214   jiné: 315693910
zaslat e-mail přímo ubytovateli
 
Aktuální Last Minute — pro výše uvedenou nabídku ubytování

Váš prohlížeč nepodporuje Flash.

Váš prohlížeč nepodporuje Flash.

Váš prohlížeč nepodporuje Flash.

Seebergské hry -uvítání římského a českého krále Karla IV na hradě Seeberg

-příjezd římského a českého krále s družinou na hrad - kulturní program k… 26.05.2012

Pouť ve Vlachově Březí

Město Vlachovo Březí Vás zve srdečně na pouť. Pouť ve Vlachově Březí je letos… 27.05.2012

Karlštejnský sraz motorových tříkolek a motocyklů

1.karlštejnský sraz v kempu Karlštejn, v pátek večer hraje motorkářská… 01.06.2012

Den dětí v penzionu Poutník

Prodloužený víkend s oslavou dne dětí v penzionu Poutník s malebně upravenou… 01.06.2012

II. Karlštejnský rockový mazec

Druhý ročník rockového mazce se uskuteční opět v autokempu Karlštejn, a to dne… 09.06.2012

Výstava Více než tequila a sombrera

„Více než tequila a sombrera“ – Laura Elena Rodriguez Garcidueňas … 22.06.2012

Sokolnický den v NPR Soos

objekt:Národní přírodní rezervace: Soos : 30.6. 2012 Sokolnický den … 30.06.2012

Historický jarmark s kulturním programem na hradě Seeberg

Sobota: šermířská vystoupení skupiny Savioli, dobové tanečnice, hudebníci, … 28.07.2012

výstava Výběr z tvorby:Jiří Vlach

Výběr z tvorby - obrazy Jiří Vlach ve výstavních síních objektu hrad… 11.08.2012

SEEBERGSKÉ HRY: Slavnost františkolázeňských ostrostřelců

Slavnost františkolázeňských ostrostřelců … 08.09.2012