O nás Vlož službu Vlož akci v ČR Vlož ubytování Vlož zajímavost
 
 

Žlutá plovárna


tel: +420 775 580 388

Vodní plochy a toky

výlety Český ráj


Výlety s dětmi


Žlutá Plovárna je unikátní sportovně rekreační centrum. Nachází se pod vyhlídkou skalního masívu Pantheon a nad jezem na Malé Skále, v Českém ráji.

V areálu naleznete největší Lanové centrum v Libereckém kraji, půjčovnu lodí, raftů a kajaků, dále půjčovnu kol a sportovních potřeb, které můžete využít na místních beach volejbalových a antukových hřištích.

Pokud jste sem v minulosti jezdili pouze za nádherným koupáním nad jezem, nemusíte se bát opět se vracet. Nikdo po Vás nebude chtít vstupné do areálu, navíc na Vás bude čekat příjemná obsluha v místním bufetu a hřiště pro děti.

Na loďce, kajaku či raftu se můžete vydat na 9-ti kilometrovou romantickou plavbu po řece Jizeře. S instruktorem společnosti Sundisk můžete projet tento úsek bez nejmenších starostí. Dvouhodinové výpravě předchází instruktáž na souši a poté trénink na klidné řece nad jezem.

Úsek mezi Malou Skálou a Dolánkami je nejkrásnější část řeky s celoroční splavností a zajištěnou regulací v horní části řeky.

Součástí Žluté plovárny je i půjčovna sportovního vybavení. V nabídce zde naleznete:
Petangue, kroket, míče na volejbal, basketbal, fotbal, síť na volejbal, nohejbal, kuželky, freesbee, líný tenis, ping pong, badbington a mnoho dalších.

Funguje tu také půjčovna horských kol. Provozovatel nabízí horská kola s kompletním vybavením dle zákonů ČR. Výlety s instruktory, kteří pro vás připraví trasu na míru.