O nás Vlož službu Vlož akci v ČR Vlož ubytování Vlož zajímavost
 
 
VELKÁ MĚSTA ČR Praha a okolí Brno a okolí České Budějovice Kolín Mělník Ostrava Plzeňsko JIŽNÍ ČECHY Blanský les Český Krumlov Česká Kanada Lipno a okolí Novohradské hory Orlická přehrada Suchdolsko Týn nad Vltavou Třeboňsko a Táborsko Šumava a okolí ZÁPADNÍ ČECHY Český les Chodsko Krušné hory Slavkovský les Západočeské lázně STŘEDNÍ ČECHY Blanik a okoli Brdy Česká Sibiř Karlštejnsko Křivoklátsko Kokořínsko Posázaví Sedlčansko Slapská přehrada SEVERNÍ ČECHY Český ráj České středohoří Č. Švýcarsko Jizerské hory Krkonoše Labské pískovce Lužické hory Máchův kraj Šluknovsko VÝCHODNÍ ČECHY Broumovsko Orlické hory Podorlicko VYSOČINA Jihlavsko Sečská přehrada Železné hory Žďárské vrchy Frýdlantsko JIŽNÍ MORAVA Moravský kras Podyjí a Vranovská př. Tišnovsko Znojemsko, Mikulovsko Břeclavsko a Hodonínsko STŘEDNÍ MORAVA Hanácko Slovácko Valašsko jih SEVERNÍ MORAVA Beskydy Valašsko Jeseníky KEMPY - PRO VODÁKY Berounka Blanice Lužnice Sázava Otava Vltava ITÁLIE - Řím POLSKO RAKOUSKO Chorvatsko + Černá Hora SLOVENSKO NĚMECKO
SPECIÁLNÍ
Farmy a ranče U vody Ubytování pro firmy firemní aktivity Lázeňské ubytování Školy v přírodě Golf Dovolená pro seniory
Doporučujeme
Velikonoce Vánoce - volná lůžka Silvestr - volná lůžka Ubytování se snídaní S plnou penzí S polopenzí S kuchyňkou S fitness S wellness Se saunou S krytým bazénem S venkovním bazénem S internetem (WI-FI) S grilem - ohništěm Hotely Penziony Apartmány Kempy Chaty a chalupy Chalupy s bazénem Penziony na horách Apartmány na horách Chalupy na horách Kam na lyže Dovolená u vody Pro vozíčkáře Pro rybáře Pro motorkáře Kam na houby Na kolech Dovolená se psem Vinný sklep Firemní ubytování Dovolená s dětmi Jarní prázdniny
Partneři
Letuška - letenky levně

Úvodní slovoSrdečně vás vítáme na našem cestovatelském portálu www.ubytovani-aktualne.cz, který jsme připravili tak, aby byl co nejpříjemnější pro ubytovatele i cestovatele. Na více než 3.000 stránkách nabízíme nejrůznější typy ubytování, která uspokojí náročné i méně náročné klienty. Pod odkazem „Kam na výlet“ si můžete vybrat z mnoha tipů na výlety vhodných pro pěší turistiku, cykloturistiku nebo mototuristiku.

Náš portál nabídl své služby veřejnosti poprvé v dubnu 2009 a za tuto historicky krátkou dobu si získal svou oblibu již u 38% vracejících se návštěvníků. Společně s vysokou denní návštěvností až 4.700 zájemců o ubytování denně by se mohlo zdát, že jsme již dosáhli svých cílů. My však můžeme být spokojeni jen tehdy, když budou spokojeni i klienti a návštěvníci našeho portálu. Přivítáme tak, jakékoliv podněty na jeho zlepšení, které nám zašlete a ke kterým vždy přistupujeme maximálně zodpovědně. Předem děkujeme za tyto podněty, stejně jako děkujeme za bezpočet obdržených kladných reakcí od ubytovatelů i návštěvníků.

Přejeme všem mnoho krásně strávených dnů volna a příjemných zážitků z cest po ČR.

Zdeněk Brettschneider, MSc., MBA
jednatel společnosti CEB-Consulting s.r.o.
za celý tým portálu www.ubytovani-aktualne.cz


Statistické údaje:
* 202.300 aktivních klíčových slov, která přivádí zájemce o ubytování na náš portál
* až 22.800 zobrazených stránek denně
* až 4.700 návštěv denně


Prezentaci vytvoříte snadno on-line po kliknutí na odkaz "Vlož ubytování":
* můžete si vybrat ze tří programů ten, který Vám bude nejlépe vyhovovat
* prezentace se ihned po dokončení zobrazí na internetu
* ihned také obdržíte přihlašovací údaje, aby jste si mohli kdykoliv svou prezentaci upravovat


Poznámka: Zdeněk Brettschneider, MSc., MBA - jednatel společnosti CEB-Consulting s.r.o. je odborníkem v oblasti strategického marketingu a developmentu středních firem. Svou odbornost prokázal při navýšení prodejů zastoupení l.s. ALITALIA v Praze, kde pracoval 10let na pozici obchodního ředitele. Později pomáhal stabilizovat situaci v ČSA, jak v Praze, tak i na zahraničních zastoupení z pozice výkonného ředitele a dočasného viceprezidenta Českých Aeroliniích. Následně 7 let své zkušenosti předával jako lektor na vysokých školách B.I.B.S. v Brně i v Praze a na pražské VŠO.