O nás Vlož službu Vlož akci v ČR Vlož ubytování Vlož zajímavost
 
 

Víceúčelová hala


tel: 583211526

Sport

výlety Jeseníky


Na zelené louce, nedaleko zámku Velké Losiny vzniklo nové centrum relaxace a aktivního odpočinku - Areál zdraví.
Areál zahrnuje víceúčelovou halu, relaxační a sportovní zónu, restauraci, přilehlé parkoviště a rybník. Nechybí ani atrakce pro děti jako lanová pyramida. Senioři v areálu naleznou také posilovací prvky.
Víceúčelová hala nabízí návštěvníkům obce i místním obyvatelům sportovní využití. Prostor je zde i pro společenské či kulturní akce s hudebními produkcemi. Kromě míčových her rekreačního charakteru je zde trvale vyznačena lajnami regulérní tenisová hrací plocha, hrací plocha pro volejbal a tři sektory pro badminton. V objektu je navíc půjčovna sportovního vybavení. Samozřejmostí jsou šatny s hygienickým zázemím. Ve vstupní části haly je restaurace a zázemí pro společenské, sportovní či kulturní akce. Kapacita objektu pojme až 400 osob.
Přilehlé venkovní prostory se proměnily na relaxační a sportovní zónu s parkem, okrasným jezírkem a relaxační zónou. V areálu jsou pro sportovní aktivity nainstalovány sportovní a fitness prvky.
Obec při plánování rozsáhlého areálu myslela i na bezpečnost návštěvníků a součástí projektu jsou i nové chodníky jak uvnitř zóny, tak od autobusové zastávky a budoucí vlakové zastávky U Zámku do areálu zámku Velké Losiny. U objektu víceúčelové haly bude parkoviště osobních vozidel s kapacitou 50 stání.