O nás Vlož službu Vlož akci v ČR Vlož ubytování Vlož zajímavost
 
 

Lanový park Kristýna


Zábavné parky

výlety Lužické hory


Výlet s dětmi
Nový lanový park na koupališti Kristýna v Hrádku nad Nisou.
Přijďte se podívat a užít si lezení v korunách stromů na různých lanových překážkách ve výšce 5 - 8 m nad zemí. Připraven je základní okruh jedenácti překážek a dvou lanovek, který si ovšem můžete prodloužit buď o 5 nebo o 8 dalších překážek.
Lanové parky jsou vhodné jak pro děti tak pro dospělé, jednotlivce i skupiny, školní kolektivy či táborníky, zkrátka všechny, kteří si chtějí vyzkoušet něco nevšedního a vzrušujícího. Pro nejmenší, ale i dospělé nabízíme průstup s instruktorem. Pro individuální průstup požadujeme minimální výšku 130 cm.
Najdete nás v areálu koupaliště Kristýna v dubnu, květnu, červnu a září po předchozí dohodě, v červenci a srpnu denně od 10 do 19 hod, na jiném termínu se s Vámi rádi dohodneme."
"Aktuální iformace naleznete na našich stránkách ( odkaz na web pod fotkou ) - 1 km od Hrádku n. Nisou směrem na Žitavu. (18 km od Liberce)

Jak se k nám dostanete:
autem - od Liberce po silnici č. 13, za Chrastavou odbočíte doprava na Hrádek n.N. (Zittau), za Grabštejnem pojedete rovně směr Zittau a na druhém kruhovém objezdu je již značená Kristýna. Lanový park je na pláži Střed.

Bližší informace, rezervace větších skupin a skupinové slevy na tel. +420 602 150 709 nebo info@lanoveaktivity.com
Pro pohodlnější překonávání překážek doporučujeme pevnou sportovní obuv a sportovní oblečení. Vhodným doplňkem jsou cyklistické rukavice. Ostatní potřebné vybavení Vám zapůjčíme.