O nás Vlož službu Vlož akci v ČR Vlož ubytování Vlož zajímavost
 
 

MUSIC BAR a RESTAURACE KORUNA


Zábavné parky

Zajímavosti výlety Ostrava


Kam za zábavou?

MUSIC BAR a RESTAURACE KORUNA je největším zábavním centrem v Ostravě - Porubě. Kromě výtečné klasické kuchyně nabízí také výborné pizzy, jež vám kuchař připraví přímo před vašima očima. Součástí KORUNY je také DISCOTÉKA. Sledování přímých přenosů ze světa sportu je zajištěno pomocí LCD televizí nebo lze případně využít projektor s plátnem.
Nově je v celé KORUNĚ nainstalována klimatizace a samozřejmostí je pro zákazníky připojení k internetu zdarma pomocí wifi - spotu. Jako správné zábavní centrum ani zde nechybí bowling, kulečníkové stoly, šipky, stolní fotbal a jiné zábavní automaty. Bowlingové dráhy prošly v nedávné době rekonstrukcí a nabízejí maximální komfort a prožitek ze hry.
Pro jedlíky je připraven velký výběr jídel, pizz, alkoholických a nealkoholických nápojů. Nabízíme také denní menu jež se podává každý den kromě víkendu vždy od 11 do 14 hodin. Veškerá masíčka jsou pro vás připravována v konvektomatu jež zaručuje tu největší kvalitu našich jídel.

Veškeré jídlo a pizzu jež najdete v naší nabídce je možno si také objednat a vychutnat v pohodlí vašeho domova. Telefonní čísla a informace pro tuto službu naleznete v příslušných položkách.

Samozřejmostí je možnost pořádání soukromých oslav, večírků, rautů apod. Pro tyto akce je vyhraněn speciální salónek.