O nás Vlož službu Vlož akci v ČR Vlož ubytování Vlož zajímavost
 
 
VELKÁ MĚSTA ČR Praha a okolí Brno a okolí České Budějovice Kolín Mělník Ostrava Plzeňsko JIŽNÍ ČECHY Blanský les Český Krumlov Česká Kanada Lipno a okolí Novohradské hory Orlická přehrada Suchdolsko Týn nad Vltavou Třeboňsko a Táborsko Šumava a okolí ZÁPADNÍ ČECHY Český les Chodsko Krušné hory Slavkovský les Západočeské lázně STŘEDNÍ ČECHY Blanik a okoli Brdy Česká Sibiř Karlštejnsko Křivoklátsko Kokořínsko Posázaví Sedlčansko Slapská přehrada SEVERNÍ ČECHY Český ráj České středohoří Č. Švýcarsko Jizerské hory Krkonoše Labské pískovce Lužické hory Máchův kraj Šluknovsko VÝCHODNÍ ČECHY Broumovsko Orlické hory Podorlicko VYSOČINA Jihlavsko Sečská přehrada Železné hory Žďárské vrchy Frýdlantsko JIŽNÍ MORAVA Moravský kras Podyjí a Vranovská př. Tišnovsko Znojemsko, Mikulovsko Břeclavsko a Hodonínsko STŘEDNÍ MORAVA Hanácko Slovácko Valašsko jih SEVERNÍ MORAVA Beskydy Valašsko Jeseníky KEMPY - PRO VODÁKY Berounka Blanice Lužnice Sázava Otava Vltava ITÁLIE - Řím POLSKO RAKOUSKO Chorvatsko + Černá Hora SLOVENSKO NĚMECKO
SPECIÁLNÍ
Farmy a ranče U vody Ubytování pro firmy firemní aktivity Lázeňské ubytování Školy v přírodě Golf Dovolená pro seniory
Doporučujeme
Velikonoce Vánoce - volná lůžka Silvestr - volná lůžka Ubytování se snídaní S plnou penzí S polopenzí S kuchyňkou S fitness S wellness Se saunou S krytým bazénem S venkovním bazénem S internetem (WI-FI) S grilem - ohništěm Hotely Penziony Apartmány Kempy Chaty a chalupy Chalupy s bazénem Penziony na horách Apartmány na horách Chalupy na horách Kam na lyže Dovolená u vody Pro vozíčkáře Pro rybáře Pro motorkáře Kam na houby Na kolech Dovolená se psem Vinný sklep Firemní ubytování Dovolená s dětmi Jarní prázdniny
Partneři
Letuška - letenky levně

 

Nabídka ubytování ve městech/obcích regionu:

zobrazit všechna města podle abecedy

Filtrovat ubytování
nalezeno odpovídajících nabídek: 1

zobrazit více možností
Zaslat hromadnou poptávku

Filtrovat ubytování
nalezeno odpovídajících nabídek: 1

Pro zaslání hromadné poptávky blíže specifikujte svůj výběr na max. 50 poptávek

skrýt
zobrazit všechny možnosti
do
přidat další vzdálenost

nalezeno odpovídajících nabídek: 1

méně možností
Zaslat hromadnou poptávku
Zaslat přímý dotaz na ubytovatele

Veřejné tábořiště u řeky, na řece Blanici. Veřejná tábořiště CZ v ČR.

Veřejně tábořit u řeky v tábořištích cz v ČR je pro vodáky levná atraktivní dovolená plná zážitků u vody na cz řekách v ČR.


Blanice, nazývaná též Vodňanská Blanice (německy Flanitz, na dolním toku Blanitz), je jihočeská řeka, pravostranný a nejdelší i nejvodnatější přítok Otavy. Délka toku činí 93,3 km a je tak 27. nejdelší řekou v Česku. Plocha povodí měří 860,5 km². Jméno vodního toku bylo odvozeno od přídavného jména blanná[2] ve smyslu protékající blaněmi. Staročeské slovo blaně znamená vlhká louka či pastvina.


Pramení v Želnavské hornatině na severním svahu Lysé u bývalé osady Zlatá ve VVP Boletice ve výšce 972 m n. m. a teče severním směrem. U železniční zastávky Spálenec vtéká do Prachatické hornatiny, na jejímž západním okraji vytváří v úseku mezi Blanickým a Řepešínským mlýnem hluboké až kaňonovité údolí. V tomto úseku dosahuje svého největšího sklonu - mezi Blažejovicemi a Krejčovicemi je to 2,12%[3]. Nad Husincem na ní leží Husinecká přehrada. Pod Těšovicemi Prachatickou hornatinu definitivně opouští a protéká napříč Bavorovskou vrchovinou. U Krašlovic vtéká do Českobudějovické pánve, kde vytváří četné volné meandry, mrtvá ramena a tůně. Ústí zprava do Otavy u Putimi na říčním kilometru 32,8 v 362 m n. m.