O nás Vlož službu Vlož akci v ČR Vlož ubytování Vlož zajímavost
 
 

Podorlicko

Lezecká pískovcová stěna Cakle

Lezecká pískovcová stěna Cakle

Horolezecké potřeby

Je turistický, přírodní a sportovní styl to, co hledáte? Cvičná horolezecká stěna v areálu Vodáckého tábořiště „Cakle“ ve Starých Oldřichovicích je pro vás to pravé. U nás zapomenete na stres a v kruhu svých nejbližších a přátel si odpočinete aktivním pobytem v přírodním stylu.
Půjčovna lodí CAKLE

Půjčovna lodí CAKLE

Půjčovna lodí

Možno zapůjčit kvalitní plastové kánoe, kajaky, rafty, palavy a objednat jejich přepravu na místo nalodění a vylodění na trase Letohrad - Choceň i jinde.
Vodní svět

Vodní svět

Wellness

Svět vody je světem harmonie a zdraví. Ponořte se do lázeňského bazénu, vířivky a projděte se po oblázcích v horké a studené vodě. Uvolněte své svaly i mysl, starosti všedních dnů zanechte za dveřmi a plně se oddejte příjemné relaxaci. Pohlaďte Vaše chuťové buňky nápojem či jiným mokem v barovém koutku.
Svět saun, slunce a soli

Svět saun, slunce a soli

Wellness

Vstupte a prociťte výjimečnost prostoru nasyceného solí, sluncem a komplexu saun spolu s léčebnou inhalací, které Vám zaručí jedinečnou přírodní léčbu. * Parní sauna * Finská sauna * Solná terapie - haloterapie * Solární louka Vám dají větší zážitek a uvolnění než čekáte.
Beauty & Spa - masáže

Beauty & Spa - masáže

Masáže

Vaše smysly pohladí příjemné masáže provoněné esenciálními oleji, které dodají potřebnou energii. Nahromaděný stres a napětí rozpusťte vonnými koupelemi, bolavá záda odevzdejte proudu horké vody. Hledáte-li něco speciálního, pak jsme pro vás připravili speciální čtyřrukou masáž o délce 60 nebo i 30 min.

Kosmetické služby

Kosmetika

V našem kosmetickém salonu se používá kosmetika Cannaderm. Kosmetika Cannaderm je přírodní kosmetika, kde hlavní složkou je bioaktivní konopný olej. Výborně ošetřuje jak mladistvou, tak i stárnoucí pleť. * Pedikúra 30min. * Manikúra 30min.
Bowling

Bowling

Bowling - kuželky

Bowling představuje skvělou relaxaci po náročném dni plného stresu. Chcete si vyrazit na pánskou jízdu, či se jen tak pobavit s přáteli? Pokud jste z Rychnova nad Kněžnou, či jeho okolí, můžete využít moderní bowlingové dráhy vybudované v Hotelu Studánka.
Minigolf

Minigolf

Golf - minigolf

Hotel Studánka minigolf s devíti jamkami naleznete těsně za Rychnovem nad Kněžnou, zasazené s citem do krásné přírody. Wellness Hotel Studánka se úspěšně snaží navázat na lázeňskou tradici, která zde sahá až do 17. století.
Lanový park

Lanový park

Lanopark

Lanový park - Hotel Studánka vybudoval pro užití širokou veřejností, nejen pro ubytované. Lanový park představuje nejen skvělou zábavu pro celou rodinu, ale je také velice vhodným a interaktivním prvkem v rámci úspěšného teambuildingu. Lanový park má různě náročné trasy, přizpůsobené jak dětem, tak i dospělým
Čtyřkolky a motokáry

Čtyřkolky a motokáry

Čtyřkolky

Máte rádi adrenalinovou zábavu? Hotel Studánka myslel i na tento druh zábavy, a proto spolupracuje s největší českou půjčovnou čtyřkolek i venkovních motokár v České republice.
Půjčovna kol

Půjčovna kol

Půjčovna kol a servis

Hotel Studánka se nachází v krásném a romantickém prostředí na úpatí Orlických hor. V krásné přírodě ideální nejen pro pěší turistiku, ale i vyjížďky na kole.

Podorlicko