O nás Vlož službu Vlož akci v ČR Vlož ubytování Vlož zajímavost
 
 

VÝCHODNÍ ČECHY

Bowling

Bowling

Bowling - kuželky

Bowling představuje skvělou relaxaci po náročném dni plného stresu. Chcete si vyrazit na pánskou jízdu, či se jen tak pobavit s přáteli? Pokud jste z Rychnova nad Kněžnou, či jeho okolí, můžete využít moderní bowlingové dráhy vybudované v Hotelu Studánka.
Čtyřkolky a motokáry

Čtyřkolky a motokáry

Čtyřkolky

Máte rádi adrenalinovou zábavu? Hotel Studánka myslel i na tento druh zábavy, a proto spolupracuje s největší českou půjčovnou čtyřkolek i venkovních motokár v České republice.
Minigolf

Minigolf

Golf - minigolf

Hotel Studánka minigolf s devíti jamkami naleznete těsně za Rychnovem nad Kněžnou, zasazené s citem do krásné přírody. Wellness Hotel Studánka se úspěšně snaží navázat na lázeňskou tradici, která zde sahá až do 17. století.
Lezecká pískovcová stěna Cakle

Lezecká pískovcová stěna Cakle

Horolezecké potřeby

Je turistický, přírodní a sportovní styl to, co hledáte? Cvičná horolezecká stěna v areálu Vodáckého tábořiště „Cakle“ ve Starých Oldřichovicích je pro vás to pravé. U nás zapomenete na stres a v kruhu svých nejbližších a přátel si odpočinete aktivním pobytem v přírodním stylu.

Kosmetické služby

Kosmetika

V našem kosmetickém salonu se používá kosmetika Cannaderm. Kosmetika Cannaderm je přírodní kosmetika, kde hlavní složkou je bioaktivní konopný olej. Výborně ošetřuje jak mladistvou, tak i stárnoucí pleť. * Pedikúra 30min. * Manikúra 30min.
Lanový park

Lanový park

Lanopark

Lanový park - Hotel Studánka vybudoval pro užití širokou veřejností, nejen pro ubytované. Lanový park představuje nejen skvělou zábavu pro celou rodinu, ale je také velice vhodným a interaktivním prvkem v rámci úspěšného teambuildingu. Lanový park má různě náročné trasy, přizpůsobené jak dětem, tak i dospělým
Beauty & Spa - masáže

Beauty & Spa - masáže

Masáže

Vaše smysly pohladí příjemné masáže provoněné esenciálními oleji, které dodají potřebnou energii. Nahromaděný stres a napětí rozpusťte vonnými koupelemi, bolavá záda odevzdejte proudu horké vody. Hledáte-li něco speciálního, pak jsme pro vás připravili speciální čtyřrukou masáž o délce 60 nebo i 30 min.
Půjčovna kol

Půjčovna kol

Půjčovna kol a servis

Hotel Studánka se nachází v krásném a romantickém prostředí na úpatí Orlických hor. V krásné přírodě ideální nejen pro pěší turistiku, ale i vyjížďky na kole.
Půjčovna lodí CAKLE

Půjčovna lodí CAKLE

Půjčovna lodí

Možno zapůjčit kvalitní plastové kánoe, kajaky, rafty, palavy a objednat jejich přepravu na místo nalodění a vylodění na trase Letohrad - Choceň i jinde.
Vodní svět

Vodní svět

Wellness

Svět vody je světem harmonie a zdraví. Ponořte se do lázeňského bazénu, vířivky a projděte se po oblázcích v horké a studené vodě. Uvolněte své svaly i mysl, starosti všedních dnů zanechte za dveřmi a plně se oddejte příjemné relaxaci. Pohlaďte Vaše chuťové buňky nápojem či jiným mokem v barovém koutku.
Svět saun, slunce a soli

Svět saun, slunce a soli

Wellness

Vstupte a prociťte výjimečnost prostoru nasyceného solí, sluncem a komplexu saun spolu s léčebnou inhalací, které Vám zaručí jedinečnou přírodní léčbu. * Parní sauna * Finská sauna * Solná terapie - haloterapie * Solární louka Vám dají větší zážitek a uvolnění než čekáte.

VÝCHODNÍ ČECHY